Pełen etat
  • Data publikacji: 6 kwietnia 2018
  • Data wygaśnięcia: 6 maja 2018
Opis stanowiska

Spedytor

Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych oraz ich obsługa w systemie,
  • kontrola przebiegu procesu oraz rozwiązywanie problemów,
  • organizacje i bieżącą obsługę zleceń,
  • współpraca i kontrola z kierowcami i przewoźnikami,
  • planowanie i organizacja transportów,
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia min. średniego,
  • znajomości rynku transportowego oraz firm przewozowych,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku (8:00 – 16:00),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,
  • praca w firmie stawiającej na rozwój pracownika,
  • narzędzia niezbędne do pracy.