Pełen etat
  • Data publikacji: 4 października 2017
  • Data wygaśnięcia: 4 listopada 2017
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Lubań

Zadania:

  • przygotowanie projektów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów
  • współpraca w zespole projektowym z inżynierami z działów automatyki oraz elektryki
  • przygotowanie dokumentacji technicznej oraz techniczno-ruchowej
  • nadzór nad budową maszyn oraz urządzeń
  • udział podczas testów oraz wdrożeniu zaprojektowanej maszyny/urządzenia
  • nadzór i zarządzanie zespołem

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn
  • preferowane doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • znajomość programów: SOLID WORKS, AUTOCAD
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość projektowania i funkcjonowania układów pneumatyki
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • praktyczna znajomość technologii obróbki metali
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole