Pełen etat
  • Data publikacji: 11 października 2017
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań Batorowo

Zadania:

  • Nadzór nad personelem produkcyjnym
  • Koordynacja w zakresie planowania produkcji
  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych
  • Uczestnictwo w planowaniu projektów
  • Stałe doskonalenie procesów i personelu
  • Analiza i redukcja odpadów
  • Aktywne wdrażanie Lean Manufacturing i Kobetsu Kaizen

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie i znajomość przemysłowych procesów montażowych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
  • Doświadczenie w zakresie Kobetsu Kaizen i Lean Manufacturing
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Min. podstawowa znajomość systemu SAP

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne pakiety motywacyjne (nauka języków obcych, prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pracę od poniedziałku do piątku