Pełen etat
  • Data publikacji: 4 października 2017
  • Data wygaśnięcia: 11 listopada 2017
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Lubań

Zadania:

• Pisanie programów sterowników PLC zgodnie z założeniami projektowymi.
• Tworzenie wizualizacji na panele HMI.
• Tworzenie dokumentacji dla programu i wizualizacji.
• Uruchomienie maszyn w zespole z mechanikami i elektrykami.
• Serwisowanie maszyn.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, automatyka i robotyka.
• Znajomość sterowników PLC co najmniej jednej z firm: Siemens, Mitsubishi, AllenBradley.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Umiejętność samodzielnej pracy z dokumentacją w języku obcym.
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje).

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole